Поиск

Зарегистрирована петиция об отставке президента Зеленского

Трое суток спустя народ задумался об увольнении Гаранта

На сайте президента Украины опубликована петиция «За відставку Президента України Володимира Зеленського». Очевидно, люди разочарованы тем, что новый президент не выполнил обещание первым делом принять закон об импичменте. И решили помочь ему.

Автор петиции Максим Безрук пишет: «Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху.

І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України! «.

Подписать петицию можно тут. На данный момент ее поддержали более 11 тысяч человек.

Теги:

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *