Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

120 дерев за 2 вихідних: кандидати від партії Володимира Буряка «Єднання» допомогли в озелененні Дніпровського району

Другий вікенд поспіль, у Дніпровському районі пройшла акція озеленення домі ОСББ, яку організували кандидати у депутати від партії «Єднання»

Минулої суботи, Дніпровський район отримав 60 нових саджанців. Жителі домів Дніпровського району взяли участь у акції озеленення своїх дворів. Підтримали актив громади Дмитро Сірий та Кирило Єрмоленко, які представляють на виборах партію Володимира Буряка «Єднання». Кандидати допомогли із завантаженням дерев та взяли участь у їх висадці. Тоді, вони пообіцяли, що допоможуть й іншим будинкам ОСББ, якщо такі запрошення будуть. І слово дотримали. Рівно за тиждень, Дмитро Сірий та Кирило Єрмоленко разом із громадою висадили ще 60 молодих саджанців.


Ні для кого не секрет, що озеленення нашого міста, яке постійно потерпає від екологічних проблем, потребує якомога більше зелених насаджень. Тому, діюча влада піклується, аби їх висадка проходила повним ходом, а старі чи аварійні дерева кронувалися або спилювалися.
У Дніпровському районі ретельно цим питанням займався депутат від 55 округу по Бородінському мікрорайону, Дмитро Сірий. Він підкреслив що озеленення – це один із знакових напрямків міста, особливо через забруднення повітря підприємствами.


«На жаль, у міської влади немає таких повноважень впливати на заводи-забруднювачі. Це в компетенції тільки обласної ради. Втім, вона не так активно реагує на цю проблему як хотілося б. Тому, ми як представники діючої міської влади, координуємо питання озеленення з жителями, щоб максимально оновлювати зелені насадження в місті. Чим більше дерев буде посаджено, тим чистіше дихати будемо ми, наші діти та майбутні покоління.
Наше завдання зробити Дніпропетровський район найзеленішим у Запоріжжі і ми успішно справляємося із цим завданням. Приміром, за мою каденцію було висаджено понад 2,5 тис. дерев. Ми заповнюємо сквери, парки молодими насадженнями і проводимо подібні акції системно», – підкреслив кандидат у депутати від партії Володимира Буряка «Єднання» Дмитро Сірий.
«Ми вже другу суботу поспіль допомагаємо ОСББ Дніпровського району з організацією висадки дерев. Це дуже позитивно сприйнято мешканцями. Люди беруть активну участь у таких еко-акціях і запрошують нас знову. Значить, ми на правильному шляху і будемо продовжувати розпочате», – підсумував кандидат у депутати до обласної ради від партії Володимира Буряка «Єднання» Кирило Єрмоленко.
Цього разу, з проханням до кандидатів звернулися голови ОСББ Осипенківського та Бородінського мікрорайонів. Це будинки за адресами – Дехтярьова, 5А та 6; Звенигородська, 5; Хакаська,7; Мурманська, 5 та Бородінська, 6.
«Дмитро Сірий люб’язно погодився допомогти нам із висадкою дерев, для того щоб облаштувати територію. Старі дерева ми спиляли, а молодих не насадили. Тому вирішили виправити ситуацію. Тепер у нас ростимуть 2 липи, 4 ясеня та 2 дуби. Намагатимемося за ними доглядати і поливати. Сподіваюся, вони будуть нас радувати», – зауважила голова будинку за адресою Звенигородська, 5, Анна Мартиненко.


До слова, як діючий депутат, Дмитро Сірий, багато допомагав цьому дому, хоча і не обирався від Осипенківського району. За його безпосередньої участі був проведений ремонт швів на торці 4-го  під’їзду. І, нарешті, вдалося зрушити з місця проект щодо сходів та опорної стіни, за що мешканці особливо вдячні.
«У нас успішно пройшла акція посадки дерев. Дякуємо Дмитру Вікторовичу, що підтримав нас з ініціативою та допоміг з підвозом дерев. Сьогодні ми висадили 2 клени та 2 липи. Хочу відзначити, що протягом 4,5 років каденції Дмитра Сірого, ми неодноразово зверталися до нього з проханням у кронуванні старих дерев і нам ніколи не відмовляли. А тепер у нас будуть ще молоді саджанці. Будемо чекати, коли вони підростуть і будуть прикрашати наш двір та відповідно рідний Бородінський», – сказала голова будинку по вулиці Бородінська, 6, Валентина Мандзюк.
Кандидати у депутати зазначили, що на цьому озеленення не завершується, а подібні акції вони обов’язково будуть підтримувати.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *