Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Артем Попов: ЄДНАННЯ дає результат!

П’ять років роботи голови Приморської та Більмацької райдержадміністрації не минули даремно. Позитивні зміни — тільки початок

Артем Попов, діючий голова Приморської райдержадміністрації, раніше працював головою Більмацької РДА. “Пам’ятаю початок процесу децентралізації в Запорізькій області. Це був 2015 рік, і я, як Голова Більмацької державної адміністрації, зі своєю командою виходив до людей, щоб розповісти про те, що таке децентралізація і яку користь з неї може отримати кожен. Спочатку ми не зустріли підтримки, і це зрозуміло — мешканці сіл боялися, що нічого не зміниться, і всі кошти з бюджету отримає центр громади, як раніше районі центри. Тоді ми знайшли вихід. З шести громад, що тоді існували в Запорізькій області, дві започаткувалися в нашому районі. Вони почали розвиватися самостійно, вирішуючи власні проблеми на місцях”, згадує Артем Попов, депутат міжфракційної групи Партії Буряка «Єднання» у Запорізькій облраді.

Коли ЄДНАННЯ дає результат!Пам'ятаю початок процесу децентралізації в Запорізькій області. Це був 2015 рік, і я, як…

Опубліковано Артем Попов Четвер, 17 вересня 2020 р.

Однією з таких громад стала Смирновська ОТГ Більмацького району. З того моменту пройшло п’ять років, і результати тоді важкого рішення безмежно радують. “На кошти обласного бюджету ми розвинули інфраструктуру, зробили ремонти кабінетів та спортивних залів в навчальних закладах, купили нові меблі, обладнання”, – підкреслює Артем Попов.

“П’ять років праці не минули даремно. Маю надію, що ці зміни — тільки початок. Коли є ЄДНАННЯ – є результат!”, – впевнений Артем Попов.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *