Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

KhortytsiaFreedom 2020 – як це було

Фестиваль KhortytsiaFreedom залишається одним із кращих музичних фестивалів, що об’єднуєвиконавців різних жанрів.

Неймовірна атмосфера, особливий етнодрайв, ще більше крутих артистів, гуртів і гарних пісень. Саме такою була Khortytsia Freedom цього року. Нові імена і музиканти, на яких Запоріжжя по-справжньому чекало. Тепер ми точно знаємо, – це варто було почути.

Khortytsia Freedom, як і завжди, запропонувала гостям побачити виступи нарізних сценах: Lux FM Stage, EthnoStage, JazzyStage.

Н аLux FM Stage виступи топових українських виконавців відбувалися один за одним, тож глядачам майже не вдавалося зробити перерву.

Атмосферний, теплий виступ від Сергія Бабкіна заворожував глядачів Lux FM Stage.

Прогресивне та сучасне звучання хітів артиста, саунд продюсера й музиканта Артема Пивоварова без зайвих слівпереконує, що українська музика вільно конкурує зі світовими лейблами, а унікальний музичний напрям здатен знайти прихильників по всьому світу.

Автентичний стиль виконання Alina Pash продемонстрував можливість поєднання електронної музики, хіп-хопу, поп-музики та етнічних мотивів. Бурхливий мікс стилів вже знайшов велику кількість прихильників, так само і у нашому місті. ⠀

JerryHeil – іронія у кожній пісні та круті колаборації, мільйони переглядів і популярність, що кожного дня набирає обертів. Живий виступ від JerryHeil – став справжнім подарунком для прихильників співачки.

Виступи від хедлайнерів Макса Барських та Олі Поляковоїне потребують зайвих відгуків, адже це подія, яку варто запам’ятати. Тарас Чубай, який був востаннє в нашому місті в 1991 році,виступав на 40 хвилин більше, бо аудиторія не відпускала артиста зі сцени! На другий день фестивалю зустріли гурт «ДахаБраха», який популярний не лиши в Україні, а й далеко за її межами.

Наш фестиваль – це не лише круті виконавці, вражаючий лайнап, це атмосфера, що пронизує музичний простір, це і сама подія, яка стала улюбленою і очікуваною для кожного. Відкритий, вільний і запальний настрій музичного свята, що здатен повністю захопити емоції – це також про KhortytsiaFreedom.

KhortytsiaFreedom 2020 це:

– 2 дні живого звуку

– 3 різні сцени

– більше 50 українських виконавців

– понад 250 виконаних пісень

– кіловати живого звуку

– можливість відпочити під виступи улюблених музикантів 

– нові музичні відкриття і враження

Цьогоріч Khortytsia Freedom не відступила від гарних традицій, добірний музичний смак і драйвовий настрій панували тут протягом двох днів. На фестивалі лунали улюблені композиції лише у живому звучанні, а цей вікенд супроводжували щирі емоції.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *