Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Новий термінал КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» розпочинає свою роботу: подробиці

Міський голова Володимир Буряк зробив все необхідне для прискорення його відкриття

Новий термінал КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» розпочинає свою роботу! Довгий та складний процес сертифікації завершено. Спроектувати, збудувати та ввести в експлуатацію нову будівлю аеропорту виявилось швидше, ніж отримати необхідний для здійснення авіаперевезень сертифікат. Міський голова Володимир Буряк і КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» зробили все необхідне для прискорення результату! І, нарешті, маємо усі документи, які дозволять нам з вами користуватися послугами сучасного та гарного аеропорту!

Международный аэропорт Запорожья: история успеха

19 жовтня термінал розпочинає відправляти та приймати гостей та мешканців міста. Вже цього понеділка, рейс Запоріжжя-Київ буде відправлено із приміщення нового термінала. Тому звертайте увагу на розклад!

В мене для вас чудова новина! Це те, чого всі запоріжці так довго чекали! Сьогодні ми нарешті отримали сертифікат, який…

Опубліковано Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Через складну процедуру, можливість організації різних сервісів виникає тільки після отримання сертифікату. Пакування багажу, кафе, медичний пункт, сервіси для обслуговування пасажирів з інвалідністю, оренда автомобілів, пункт ПЛР-тестування, офіси авіакомпаній, каси продажу авіаквитків, бізнес та конференц-зали, ТІЦ, кімнати для куріння, магазини безмитної торгівлі, кімната для матері та дитини – усі ці сервіси звісно будуть, але згодом, через деякий час. Про всі зміни та відкриття пасажирів будуть повідомляти на офіційних сторінках у соціальних мережах.

КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» має наступні сервіси: готель, кафе, зал підвищеного комфорту, банкомати, паркінг, бізнес-зала, Duty Free, медпункт, пункт пакування багажу.

Звертаємо увагу, що в приміщені аеропорту буде працювати Туристичний інформаційний центр, який надаватиме повну інформацію щодо можливих варіантів розміщення, транспортної логістики, екскурсій містом, тощо. Отримати повну інформацію стосовно питань, які можуть виникнути під час перебування в Запоріжжі, подивитися карту міста, придбати сувеніри та ексклюзивні подарунки ви завжди зможете не виходячи з приміщення нового термінала! Також можна дізнатися яким міським автобусом можна поїхати з аеропорту.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *