Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Що робити запоріжцям, якщо на місцевих виборах зіпсувався бюлетень

Виборець має право отримати новий бюлетень  

25 жовтня українці обиратимуть місцеву владу. Робитимуть це за допомогою бюлетенів оновленої форми. Там треба буде не просто поставити галочку чи плюс навпроти партії, яку підтримуєте, а й вписати у сусідню клітинку трафаретом номер кандидата. Про це пише громадська мережа «Опора».

Ця система здається складною. Голосування ще не відбулось, а люди в інтернеті вже скаржаться, що буде багато зіпсованих бюлетенів. Тож, якщо, заповнюючи бюлетень, ви зробили помилку, то ситуацію ще можна виправити. Адже кожен виборець має право попросити другий бюлетень. АЛЕ! Зробите це можна лише один раз.

Для цього треба написати заяву з проханням отримати бюлетень повторно до члена ДВК, який видав вам перший бюлетень. Після того, як ви отримаєте ще один виборчий бюлетень, уповноважений член комісії зробить відмітку про це у списку виборців навпроти вашого прізвища та попросить вас поставити підпис.

Зіпсований бюлетень має бути погашений членом комісії, який його видав. Про це складається акт, який ви разом із двома членами виборчої комісії маєте підписати. Під час підрахунку голосів цей погашений бюлетень рахуватиметься як невикористаний.

Слід відзначити, що таких «запасних» бюлетенів передбачено дуже мало, тому на всіх виборців їх не вистачить. Намагайтесь заповнювати бюлетень правильно з першого разу.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *