Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Запорожье патрульные устроили погоню (видео)

Пьяный водитель не дал скучать полиции

В Запорожье патрульные с помощью прибора TruCam зафиксировали, что Mitsubishi Colt на дороге превысил скорость. Водителю дали знак остановиться, однако он лишь прибавил газу.

Инспекторы все-таки остановили нарушителя и поняли, что он нетрезв. Чтобы избежать ответственности, горожанин решил убежать, внезапно завел машину и начал ехать прямо на патрульного.

Водій з ознаками наркотичного сп'яніння

Водій з ознаками наркотичного сп'яніння перевищив швидкість, а потім вирішив втекти від відповідальності ледве не наїхавши на поліцейськогоВчора вдень, за допомогою приладу TruCam патрульний екіпаж зафіксував автомобіль Mitsubishi Colt, який перевищив швидкість. Інспектори подали сигнал для зупинки транспортного засобу, але водій лише пришвидшив рух. Інспектори зупинили порушника за кількасот метрів.Під час розгляду справи, патрульні помітили у водія ознаки наркотичного сп‘яніння. Аби уникнути відповідальності керманич вирішив вдруге втекти та в момент ознайомлення з матеріалами справи, раптово завів автівку і почав їхати.Поліцейські розпочали переслідування.На неодноразово поданий звуковий сигнал, світловий, та команду через гучномовець водій зупинку авто не здійснив. Натомість, транспортний засіб почав набирати швидкість. Зупинили порушника шляхом блокування авто.В результаті, 54-річний громадянин отримав декілька адміністративних матеріалів: за ст. 130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння), ч.1 ст. 122 (Перевищення швидкості), ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку).Водій в стані сп‘яніння – загроза для життя інших учасників дорожнього руху! Керуйте відповідально!

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Полицейские начали погоню, на звуковой и световой сигналы, и на команду через громкоговоритель водитель не реагировал. Остановить его смогли лишь путем блокирования авто.

В результате, 54-летний гражданин получил несколько административных материалов: по ст. 130 КУоАП (Управление в состоянии опьянения), ч.1 ст. 122 (превышение скорости), ст. 122-2 (Невыполнение требования об остановке).

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *