Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Володимир Буряк звернувся до містян щодо ситуації з поширенням коронавірусу

Місто готове до нової хвилі коронавірусу, але темпи поширення хвороби будуть залежати від кожного з нас

Сьогодні зранку мер Володимир Буряк обговорив з керівниками закладів охорони здоров’я Запоріжжя ситуацію з поширенням коронавірусу в місті та готовність лікарень до нової хвилі захворювання.

Для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у 5 закладах охорони здоров’я розгорнуто майже 900 ліжок, з них 55 реанімаційні. Наявні 73 апарати ШВЛ, забезпеченість киснем на достатньо високому рівні – майже 130% – це як завдяки кисневим концентраторам, так і завдяки централізованому постачанню кисню. Всього в лікарнях першої хвилі облаштовано 903 кисневі точки.

“Загалом цього року виділено з бюджету міста понад 36 млн грн на придбання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту, деззасобів. Працює міська лабораторія ПЛР-діагностики, де безкоштовно проводять тестування пацієнтам наших міських лікарень, що дозволяє швидше отримати результати”, – підкреслив Володимир Буряк.

Можна сказати, що місто готове до нової хвилі коронавірусу, але темпи поширення хвороби будуть залежати від кожного з нас.

“Тому закликаю запоріжців не ігнорувати правила карантину: носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції, уникати місць скупчення людей, залишатися вдома при погіршенні самопочуття”, – звернувся до містян Володимир Буряк.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *