Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Яке воно, фестивальне життя Запоріжжя

Навіть карантин не зірвав проведення фестивалю  

Новина про те, що Khortytsia Freedom 2020 відбудеться восени, стала справжньою віддушиною для «культурно-виснаженого» Запоріжжя. На початку вересня під час пресконференції щодо Khortytsia Freedom у департаменті культури і туризму Запорізької міської ради інформація була підтверджена. Щоправда, перед організаторами були поставлені нові завдання – учитися працювати в умовах карантину.

Тому одним з найголовніших питань на фестивалі Khortytsia Freedom 2020 була безпека відвідувачів. Для того, аби дотримуватися всіх рекомендацій і правил безпеки, організатори проконсультувались з представниками Міністерства охорони здоров’я та Мінкульту. Учасникам заходу вимірювали температуру, перевіряли наявність масок, дотримання дистанції. Контроль за правопорядком взяли на себе поліція та Нацгвардія.

Тож «Хортиця Фрідом» втретє проводилась в Запоріжжі. На фестивалі виступили понад 30-ти українських зірок. Працювали три локації – етносцена, сцена Люкс-Фм і Джазі-майданчик. Серед інших розваг – фудзона, на якій були присутні ресторатори з усієї України! Для туристів фахівці Туристичного інформаційного центру спільно з гідами організували екскурсії видатними місцями Запоріжжя. 

Заступниця директора департаменту культури і туризму, начальниця управління туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова розповіла, що до цієї події готувалися довго. З серпня Запоріжжя знову почало жити культурним життям. «Khortytsia Freedom» – це свого роду візитівка, для всіх тих, хто приїжджає в Запоріжжя, оскільки це найвідоміший безкоштовний фестиваль в Україні. Спочатку його організували, в тому числі, і з метою залучення туристів, але зараз дуже важливо розслабити всіх наших містян і хоч трохи відволікти від всієї цієї ситуації з коронавірусом. Закликали всіх запорожців і гостей міста бути відповідальними, і разом насолоджуватися музикою і свободою! «Khortytsia Freedom» – це наш фестиваль, це наш проект, який ми провели третій раз. Ми не здаємося і надалі будемо робити івент популярнішим та відомішим. Сподіваємось, що про «Khortytsia Freedom» будуть знати в усій країні!

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *