Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Запоріжжя стає привабливішим для туристів

За останні роки в туристичному житті Запоріжжя відбулися позитивні зміни

Наше місто стає привабливим для туристів не тільки на словах. Запоріжжя має величезні можливості для будь-якого відпочинку

Яке воно, Запоріжжя?

Що багато хто з людей думає про міста України? Львів – це кава і площа Ринок, Одеса – море та Дерибасівська, Київ – Майдан Незалежності і каштани, Чернівці – старий університет – в кожному місті є своя туристична родзинка. І Запоріжжя – справжній «делікатес», повний родзинок: Хортиця, історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», ДніпроГЕС, історичне Шосте селище, Дніпро, унікальний проспект та безліч інших визначних пам’яток.

В останні роки Запоріжжя зробило чимало для розвитку туризму. Завдяки системній і наполегливій роботі влади складова туристичної сфери, яка спрямована на задоволення туристичних потреб населення у вигляді житла, харчування, транспортного й екскурсійного обслуговування та іншого сервісу за останні роки значно покращилася.

«У місті – явні позитивні зміни. Зроблено чимало для розвитку туризму – є креативна команда, яка має чіткі цілі, цікаві підходи. Якщо кілька років тому ми взагалі не мали уяви, що з себе представляє управління туризму, то тепер у нас є Туристичний інформаційний центр, і він не просто існує – він непогано працює», – каже запорізький краєзнавець і гід Роман Акбаш.

Запоріжжя є важливим культурним центром України, яке поєднує в собі і давні культурні традиції, пов’язані з козацтвом, і нові сучасні – фестивалі, івенти, воркшопи та наукові конференції. Місто стає привабливим для туристів не тільки на словах та має величезні можливості для будь-якого відпочинку.

Зокрема, створення Туристичного інформаційного центру Запоріжжя – єдиного в Україні центру, який отримав сертифікат ISO 9000. Поява такого мозкового туристичного центру допомогла залучити до нашого міста ще більше гостей, ніж попередніх років. Серед них і зірки телебачення, які створювали про наше місто сюжети для тревел-шоу.

У 2019 році у Запоріжжі відкрили найбільший в Україні QR-маршрут. Він складається з 17 інформаційних туристичних табличок із QR-кодами. Антивандальні таблички з QR-кодами, шрифтом Брайля та NFC-мітками для безконтактного отримання даних встановлені у різних районах міста. Текст кожної написаний українською та англійською мовами, а при скануванні коду з’являються 7 мов (додатково інформація німецькою, китайською, французькою, російською і турецькою) з озвученням і 3D-візуалізацією маршруту.

Портал Zruchno.Travel відмітив Запоріжжя у ТОП 10 українських міст з найкращими напрацюваннями та перспективами розвитку туризму. Фахівці відзначили, що наше місто в 2019 році отримало парламентську нагороду «За розвиток туристичної індустрії» як прорив року.

Джерело: Запорозька Січ

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *