Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Запоріжців запрошують на другий день фестивалю Khortytsia Freedom (программа)

Сьогодні продовжується маштабний музичний фестиваль

Другий день фестивалю Khortytsia Freedom розпочато. У парку Металургів одразу на трьох музичних майданчиках на запоріжців чекають виступи популярних українських виконавців. Як і завжди, кожна сцена фестивалю має свій музичний стиль.

Поціновувачів етно-естетики чекають виступи на Ethno-stage – Bud’more, Wahomo, Krutь, Karna, ДахаБраха. Автентичне авторське звучання і гарний музичний фьюжн від молодих виконавців на JazzyStageвід Грецькі горішки, Madjah’s, Palina. Сучасний, якісний український мейнстрім і улюблені композиції від визнаних зірок лунатимуть на LuxFmStage – MishaRomanova, JerryHeil, TamerlanAlena, Оля Полякова. Хейдлайнери другого дня фестивалю –Ляпіс – 98.

Партнери заходу, радіостанція LuxFm, відповідає за неймовірний і вражаючий лайнапKhortytsiaFreedom.

Програма другого фестивального дня

Организаторы просят придерживатся всех карантинных мер. Для этого по всей территории фестиваля разместили информационные плакаты с рекомендациями Минздрава. Всем проводят температурный скрининг, также работают медработник. Локации феста в полном объеме обеспечены антисептическими средствами.

На території фестивалю розміщено інформаційні плакати з рекомендаціями МОЗ, діє температурний скринінг, працюють медичні працівники, локації фесту в повному обсязі забезпечені антисептичними засобами.

Також організатори доклали максимум зусиль аби фестиваль був інклюзивним– для гостей організовано автобус з пандусами, а на спеціально обладнаному подіумі для людей з інвалідністюпрацюютьволонтери.

Khortytsia Freedom – фестиваль, який щороку тримає високу планку, запрошуючи зіркових виконавців. Фестивальний простір Khortytsia Freedom– це яскравий музичний вікенд, комфортні зони для відпочинку та дивовижна атмосфера, за яку фестиваль завдячує своїм глядачам.

Khortytsia Freedom 2020

Парк Металургів

Початок виступів о 16.00 годині

Вхід вільний

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *